כך תחגגו יום הולדת בסילבסטר!

גם סילבסטר וגם יום הולדת!

על שתי חגיגות ביום אחד אפשר בהחלט לומר את המשפט: כל המרבה הרי זה משובח, או באנגלית (כי באנגלית זה תמיד נשמע יותר טוב) – The More The Marrier. אז אם נולדתם ב-31 לדצמבר, יש לכם כל שנה שתי סיבות לחגיגה – גם חגיגת היום שבו הגעתם לעולם, וגם חגיגה של סיומה של שנה ושל תחילתה של שנה חדשה.

אז איך חוגגים פעמיים? הנה כמה רעיונות שישדרגו את הכיף כפל כפליים:

  • מסיבת (אינ)סוף שנה – מסיבה שאליה מזמינים את כל החברים, ורוקדים לצליליה של המוסיקה שאתם אוהבים. את המסיבה אפשר לקיים בבית של אחד מהחבר'ה או במועדון שאתם שוכרים לצורך העניין, ולשלב בה אוכל טוב, שתייה וכמובן – המון שמחה ואהבה!

 

  • יציאה למסעדה – ארוחה במסעדה היא תמיד דרך מצוינת לחגוג גם סילבסטר וגם יום הולדת. אם תבחרו לחגוג יום הולדת בסילבסטר במסעדה, תיהנו מארוחה מיוחדת במינה, שכוללת בדרך כלל שלוש מנות, קינוח מפתה ושתייה. ארוחה כזאת מאפשרת לכם לחגוג בסטייל, ולהתחיל את השנה החדשה ברגל ימין ועל קיבה מלאה. את הארוחה אפשר לחגוג עם בן/בת הזוג או עם חברים טובים, ואין בכלל ספק שזה יהיה אירוע מקסים.

 

  • זיקוקים – אמנם, בישראל יורים זיקוקים לחלל האוויר בעיקר במסיבות פרטיות, כך שאם מסיבות כאלה הן לא כוס התה שלכם יהיה לכם קשה לראות מופעי ראווה שכאלה, אולם אם אתם בכל זאת רוצים לנסות, כי אתם מאמינים שצפייה בזיקוקים ביום ההולדת תביא לכם הרבה מזל לחיים – תוכלו לנסוע לאחת משלוש הערים בהן מתגוררים יהודים ונוצרים (עכו, חיפה ונצרת), וסביר מאוד להניח ששם בהחלט תוכלו לראות זיקוקים. אם יש לכם אפשרות לטוס לחו"ל, תוכלו כמובן לטוס לאחת ממדינות אירופה או לארצות הברית, ולראות שם מופעי זיקוקים – ובגדול.

 

  • להישאר בבית – אם יש לכם יום הולדת בסילבסטר ואתם נמנים עם אותם אנשים שלא אוהבים את הדוחק ואת הצפיפות שמאפיינים את המקומות שאליהם אפשר לצאת, תמיד תוכלו לבחור להישאר בבית עם האנשים שאתם אוהבים. תוכלו לצפות בסרט טוב עם בן/בת הזוג שלכם ולהרים כוסית בחצות, להזמין חברים ולקיים ארוחה משותפת טעימה ונעימה או בקיצור – פשוט להישאר במקום שבו הלב נמצא, עם מי שממלא לכם את הלב, ולעשות את מה שהלב שלכם הכי אוהב.

אז איך הכי כדאי לחגוג יום הולדת בסילבסטר?

יש הרבה מאוד אפשרויות לחגוג יום הולדת בסילבסטר, וכל אחד יכול לבחור באפשרות שעושה לו הכי טוב על הלב. לנו רק נשאר לאכל יום הולדת שמח, שעד גיל 21 (או 100) תגיעו לירח ושיהיה לכם סילבסטר שמח ומבדח. שנה טובה!