חדרי בריחה מומלצים בתל אביב –לחגיגת יום הולדת

כל מי שמחפש בילוי ייחודי עם המשפחה או עם החברים, לא צריך ללכת רחוק מדי היום, מספיק לחפש חדר בריחה והנה לכם שעה של הנאה.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא בתל אביב אטרקציה חדשה אשר הפכה להיות מאוד פופולארית, הן בקרב משפחות והן בקרב בני נוער וצעירים בכלל, מדובר בחדרי בריחה. אלה הפכו להיות מוקדי בילוי בסופי שבוע, בחגים ואפילו במהלך השבוע. רבים מאלה שמבלים שם, מעדיפים לוותר לערב אחד או יותר על מקומות הבילוי הטיפוסיים, להיכנס לחדר וליהנות מכל מה שיש לו להציע.

הרעיון של חדרי בריחה בתל אביב הוא מאוד פשוט, מדובר על חדר אשר לוקח משחקי שולחן או משחקי מחשב מסוימים והופך אותם למשחק בשטח, כלומר בחדר עצמו. למשל, אנחנו יכולים להיכנס לחדר בריחה ובו נמצאים רמזים לרצח שאירע (בתסריט הסיפור כמובן), עלינו לעבוד עם הרמזים הנ"ל, לחפש מי הוא הרוצח ואם עשינו את זה תוך פחות מהזמן הנקוב, אנחנו יכולים לצאת מהחדר. בדיוק כמו במשחק שולחן או משחק מחשב בו אנחנו משחקים בלשים.

אילו חדרי בריחה מומלצים יש בתל אביב

משחק רמזים לגילוי הרוצח, הוא רק דוגמא אחת כמובן. אנחנו יכולים למצוא עוד מגוון רחב של משחקים, חלקם מתבססים על סיפורים וסרטים מוכרים, אחרים על תסריטים שבעלי החדר ייצרו לטובת המשתתפים.

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא חדרי בריחה עם תסריט שכולל עלילות מתוך שר הטבעות, מסעות בזמן, אירועים על טבעיים, משימה בלתי אפשרית, צפנים, פיראטיים ועוד מגוון רחב של משחקים. חשוב לציין, כל חדר בריחה יש לו את החוקים משלו, הן מבחינת כמות המשתתפים, גיל המשתתפים, משך זמן המשחק ועוד.

כל המשחקים אמורים לכלול תפאורה ואמצעים אחרים אשר עוזרים למשתתפים לשחק את המשחק ולהגיע לגילוי האמת. באופן טבעי התהליך מתבצע כמה שיותר קרוב לתסריט כפי שהוא נקבע על ידי הוגי המשחק.

כיצד אנחנו יכולים למצוא חדר בריחה בתל אביב

האמת שזה החלק הקל שבעניין. היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה תל אביב,, יש לא מעט מתחמים שכוללים מגוון רחב של חדרים כאלה, במקרים רבים הם כוללים גם מקומות בילוי נוספים כך שאנחנו יכולים להמשיך משם אל בילוי נוסף.

מה שאנחנו צריכים לבדוק, לפני שאנחנו בוחרים באיזה חדר בריחה נשתמש זה, עד כמה הסיפור שהוא כולל אכן מעניין ואכן ייחודי ואיכותי. מאחר וסביר להניח שיש לא מעט חדרי בריחה בעיר עם סיפורים דומים, אז ייתכן מאוד שחלקם לא יעמדו ברמה ובדרישות שאנחנו מצפים.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, כל הנקודות שקשורות לפרטים הטכניים, גיל המשתתפים, כמות המשתתפים, זמן המשחק ועוד. כל הדברים הנ"ל יכולים להשפיע על החוויה שלנו במקום. באופן טבעי אנחנו נרצה שהם יתאימו בדיוק למה שאנחנו מחפשים.

מתי אנחנו נשכור חדר בריחה?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא חדרי בריחה שיכולים להתאים למשפחות, זוגות, חברים וכדומה. אנחנו נרצה לשכור חדר בריחה כזה בכל פעם כשנרצה בילוי מסוג אחר. זה יכול להיות בערב שישי עם חברים וזה יכול להיות ביום שבת או בחגים עם הילדים.

חשוב להדגיש לפני סיום, מומלץ להזמין מקום מראש מספר ימים לפני, שכן ישנם חדרי בריחה בתל אביב אשר מאוד מבוקשים ואנחנו לא נוכל למצוא בהם מקום אלא אם נזמין מראש. לכן אם אנחנו רוצים להיכנס פנימה, מוטב שנכין את עצמנו לכך.