ברכת יום הולדת לכל מתנה

יום ההולדת, אותו יום מיוחד בה אדם יקר נולד, הוא יום אותו נהוג לחגוג על ידי אירוע משמח בפורמט מצומצם או רחב. פעמים מסוימות אין אפשרות לחגוג יחדיו וזאת משום שאותו אדם יקר ממוקם פיזית במדינה זרה או בעיר רחוקה ולכן הדרך היחידה שלנו לציין את יום הולדתו היא על ידי ברכת יום הולדת טלפונית או ברכה המוצמדת למתנה ונשלחת לכתובתו של אותו אדם. קניתם מתנה וכעת אתם שוברים את הראש מה תהיה אותה ברכה מקורית ויצירתית אותה תכתבו לבעל השמחה? לא מעוניינים בברכה אשר דומה זהה לאותה ברכה אותה שלחתם לו שנה שנה קודם לכן? התחילו לקרוא!

רעיונות לברכות יום הולדת

אם בעבר אנשים נאלצו להשקיע זמן רב בכתיבת ברכת יום הולדת ומדי שנה המשימה נעשתה קשה יותר ויותר, כיום רוב האנשים נעזרים בברכות יום הולדת הלקוחות מאנשים אחרים ומאתרי אינטרנט שעיקרם שיתוף ברכות יום הולדת.

ביקור באתר שמציע טיפים לכתיבת ברכות יום הולדת וברכות שנכתבו על ידי אחרים יחסוך לכם בזמנים ויוביל  אתכם בדיוק לאותה ברכה בה אתם מעוניינים. באם אתם מעוניינים לשמור על קו כתיבה מקורי ולכן אינכם מעוניינים להעתיק ולהדביק טקסט של ברכה שכבר נכתבה, בוודאי תשמחו לדעת שאתר ברכות ליום הולדת יכול לשרת גם אתכם, שכן הברכות הקיימות תספקנה לכם השראה לכתיבת הברכה המקורית שלכן והטיפים באתר יעזרו לכם בכתיבת ברכה הכוללת מסר אישי מרגש.

התאמת הברכה לאדם ולמתנה

בעת כתיבת ברכה, יש להתאים את הברכה לאופי האדם ולמתנה אותה קניתם לו. אם מדובר על אדם דתי, בוודאי תשמחו לדעת שיש פורמט כתיבה המתאים לקהל הדתי, הכולל אזכור של האמונה באל ומצוות. באם מדובר על ברכה לבן או בת של אדם קרוב, תוכלו להפוך את ברכת יום ההולדת לברכה משפחתית, כמו למשל "מזל טוב לבן של החבר הכי טוב שלנו, אותו ילד מיוחד שהגיע לגיל המצווה וכו'.

דבר חשוב נוסף אותו יש לקחת בחשבון בכל הקשור אל ברכות הוא התאמת הברכה לא רק לאופיו של האדם ולגילו אלא גם למתנה אותה קניתם לו. למשל, באם אותו אדם מחובר לעולם הדיגיטלי וקורא ספרים דיגיטליים בעברית, תוכלו לקנות לו ספר דיגיטלי איכותי ולכתוב בברכה "ליניב המחובר לעולם הדיגיטלי מגיע ספר דיגיטלי" וכו. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט מה תהיה הברכה המתאימה ביותר ולהתחיל לכתוב. בהצלחה!