בחירת זר פרחים ליום הולדת

הפרחים הם הרבה יותר מסתם צמחים, הם מסמלים משהו. מה הם בדיוק מסמלים? תלוי אלו פרחים תבחרו. אולי זה סוד הקסם של זר פחים שמעניקים בימי הולדת, בימי נישואין ובכל אירוע חגיגי אחר. במאמר זה ננסה להבין כיצד לבחור זר פרחים ההולדת, מאיפה אפשר לקנות אותו ולמה בכלל זה כדאי.

למי מתאים זר פרחים ליום ההולדת?

זרי פרחים ליום ההולדת מאז ומתמיד היו אחת המתנות המובילות, ניתן למצוא חנויות פרחים רבות בערים שונות, חנות פרחים בחולון, בצפון ובכל עיר וישוב כמעט, כמו כן גם בדרכים על כבישים או מחלפים שונים. בסופו של דבר זר פרחים נחשב בעיני רבים למתנה די בסיסית אך עדיין מתנה מספקת שמעניקה חיוך רחב על הפנים שמקבל אותן. עם זאת, חשוב לזכור כי לא לכל אחד זר פרחים ליום ההולדת יהיה המתנה המושלמת כי בספו של דבר כל מקרה לגופו. אם אתם מחפשים להעניק מתנת יום הולדת לאימא, לסבתא, לסבא או לאבא, זו תהיה מתנה נהדרת. אם אתם רוצים להעניק מתנה לדודה רחוקה או זו גם יכולה להיות מתנה נהדרת. לעומת זאת, אם אתם רוצים להעניק מתנה לילד או לחבר טוב, כדאי לחשוב על משהו אחר.

מדוע זר פרחים היא מתנה מושלמת?

  • זר פרחים אמנם נשמע כמו מתנה אוניברסלית ביותר אך היא יכולה להיות מותאמת אישית לכל אחד בנפרד לפי סוג הפרחים שתבחרו.
  • זרי פרחים יכולים להיות זולים מאוד או יקרים מאוד ולמעשה טווח המחירים תלוי בגודל הזר, בסוג הפרחים וברמת ההשקעה שמתאימה לכם.
  • זר פרחים ניתן להעניק גם במשלוח במקרה ולא תוכלו להגיע לביקור לאותו אדם שחוגג יום הולדת.

 

חנות פרחים בחולון
פרחים ליום הולדת

מאין נקנה זר פרחים?

קניית זר פרחים פשוטה מאוד וניתן לרכוש זר מהמם בכל חנות פרחים שאחת כזו תהיה בוודאות באזור מגורכם. אם לא מחנות פרחים, ניתן לקנות את הזר ממשתלות, כאשר משתלות לרוב לא יהיו במרכזי הערים. כמובן שניתן לקנות גם זר פרחים מהאינטרנט כאשר הבחירה שלו יכולה להיות הרבה יותר פשוטה בגלל ההשוואה הנוחה יותר, אך שימו לב שלפני שאתם קונים כדאי להתייעץ לגבי כמה פרמטרים ולכן כדאי לקרוא על סוגי הפרחים או לכל הפחות להתייעץ בטלפון. למשל, איך להתאים את הפרחים לרגשות שאתם רוצים לשתף, אלו פרחים הם פרחי העונה וכן הלאה?

איך נבחר את הזר בצורה מושלמת?

כדי לבחור את הזר בצורה מושלמת יש כמה דברים שעליכם לעשות כאשר הראשון שבהם הוא לקבל ייעוץ מקצועי. אל תפספסו את הייעוץ הזה כי הוא יעזור לכם לבחור זר טוב יותר כי לעתים אנשים לא מנוסים עושים טעויות קריטיות. למשל, בחירה שלמספר פרחים בזר שלא באמת מתאימים זה לזה, לא בצבעים ולא בעלי הכותרת, כך שבכל עין לא יתקבלו בהרמוניה. אפשר גם לקרוא על התאמה נכונה באינטרנט כדי לבחור בצורה נכונה וכך למקסם את ההפתעה של זה שאמור לקבל את הזר, כך שיקבל את הזר הכי טוב שיש.

כדאי לחשוב על משלוח עם ברכה

אנשים רבים מזמינים זרי פרחים לימי הולדת אך בסופו של דבר לא הזר הוא מה שעושה את המתנה למושלמת אלא ההקדשה שתצרפו אליו. בין אם אתם בוחרים את הזר בחנות עצמה ובין אם אתם מזמינים אותו באינטרנט או בטלפון, את חייבים לבקש שיצרפו אליו הקדשה קטנה שלרוב תהיה כלולה במחיר. אמנם מדובר בסך הכול על פתק קטן אך זה מה שהופך את המתנה לאישית. אם לא תהיה הקדשה שמצורפת, יכול להיות שכל ההשקעה שלכם תרד לטמיון. הכלל החשוב הזה תקף גם אם אתם שולחים את הזר או אם תחליטו להעניק אותו פנים מול פנים בביקור שלכם.