איחולים ליום הולדת לחברה

מה אני עוד יכולה לאחל לחברה שפשוט יש לה הכל בחיים? את האור של חיי מתוקה ומקסימה שלי! אני רק יכולה להגיד איזה מזל ענק יש לי, שזכיתי לקבל חברה כזו מדהימה, מקסימה ומכילה כמוך!

אני עוד זוכרת את הפעם הראשונה כשנפגשנו לפני 15 שנה – התחלנו רק את חטיבת הביניים, והמורה המוזרה התעקשה להושיב אותנו אחת ליד השניה. לא הבנתי למה מושיבים אותי ליד הבחורה שאני בכלל לא מכירה, אבל מה אני אגיד? המורה פשוט צדקה! מאז אני מכירה אותך כבר 15 שנה, ואני פשוט נהנית מכל שניה איתך!

יש בך כל כך הרבה דברים שאני אוהבת ומעריכה כל כך – את האהבה שלך, את הנתינה שלך, וכמובן גם את הצחוקים האדירים שאנחנו עושים ביחד. מבחינתי, שבת שבה אני לא יושבת איתך בבית הקפה הקבוע שלנו, ושומעת את כל הריכולים והצחוקים מהעבודה שלך ומכל האירועים המשוגעים שאת עוברת עם המשפחה – זו לא שבת! אני פשוט לא מאמינה גם שאני יושבת כאן וכותבת לך ברכה ליום הולדת 27 – אני מרגישה כאילו אני עוד כותבת מכתב לחברה הכי טובה שלי מהתיכון.

אז ממי שלי, מה אני עוד יכולה לאחל לך? אני כל כך שמחה שגם מצאת בשנתיים האחרונות את אהבת חייך, ואני בשוק מזה שהחברה הקטנה שלי עומדת פתאום להתחתן. אני מאחלת לך שגם 27 השנים הבאות יהיו שנים מדהימות, ושבהן אני אזכה לבלות עוד הרבה עם החברה הכי טובה, הכי מדהימה והכי מקסימה שלי. לא משנה איזה אנשים אני עוד אכיר בחיים שלי – כזו חברה טובה, אני פשוט לא אכיר עוד בעולם. את מתנה חד פעמית שקיבלתי – ואני מתה עלייך מכל הלב!

 

אוהבת אותך המון ושולחת לך המון חיבוקים ונשיקות

טלי